ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

میز سنگی با سنگ کریستال سیلور الیگودرز

جناب آقای بیات


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

اجرا و نصب جلو مبلی سنگی سرکار خانم اله قلی توسط تیم ایران کانتر انجام شده است. سنگ استفاده شده در بار کانتر سرکار خانم اله قلی توسط سنگ چینی کریستال الیگودرز سیلور انجام شده است.

نوع خدمت انجام شده

جلو مبلی سنگی

موقعیت مکانی پروژه

تهران

پروژه‌های مشابه پروژه میز سنگی با سنگ کریستال سیلور الیگودرز

توضیحات تکمیلی پروژه میز سنگی با سنگ کریستال سیلور الیگودرز

اجرا و نصب جلو مبلی سنگی جناب آقای بیات توسط تیم ایران کانتر انجام شده است. سنگ استفاده شده در بار کانتر جناب آقای بیات توسط سنگ چینی کریستال الیگودرز سیلور انجام شده است.


اجرا و نصب جلو مبلی سنگی جناب آقای بیات در تهران

اجرا و نصب جلو مبلی سنگی جناب آقای بیات در تهران انجام شده است. تیم ایران کانتر بعد از تحویل گرفتن پروژه شروع به مراحل ساخت محصول خواسته شده کرد و بعد از اتمام کار، جلو مبلی سنگی را به تهران در همان محلی که جناب آقای بیات تعیین کردند ارسال کردند. بعد از اجرا جلو مبلی سنگی نوبت به نصب آن در تهران در منزل جناب آقای بیات می‌رسد. صفر تا صد اجرا و نصب توسط ایران کانتر انجام شده و حالا پروژه کانتر بار سنگی جناب آقای بیات در تهران به پایان رسیده است.


سنگ چینی کریستال سیلور الیگودرز برای جلو مبلی سنگی

سنگ چینی کریستال سیلور الیگودرز یک سنگ مقاوم است که مناسب استفاده در آشپزخانه و بدنه فضای داخلی است، از این سنگ می‌توانید برای اسلب دیوار خود استفاده کنید. معدن اصلی این سنگ در ایران قرار دارد. سنگ چینی کریستال سیلور الیگودرز یا همان چینی کریستال طوسی الیگودرز یک سنگ مقاوم با جذب آب پایین است، این سنگ سطحی صیقلی و براقی دارد که باعث زیبایی آن شده است. ترکیب رنگی سنگ سیلور الیگودرز از تنالیته طوسی تا سفید می‌باشد. این سنگ بهترین انتخاب برای استفاده در جلو مبلی سنگی مورد نظر بود.