ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

فودکانتر رستوران مرسی پدیده

شرکت افسانه سازان


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

فودکانتر مرسی پدیده در مشهد انجام شده است، سنگ استفاده شده در این پروژه گرانیت ورده امپریال است.

نوع خدمت انجام شده

پیشخوان سنگی

تناسب سنگ با فضا

عالی

پروژه‌های مشابه پروژه فودکانتر رستوران مرسی پدیده

توضیحات تکمیلی پروژه فودکانتر رستوران مرسی پدیده

رستوران مرسی پدیده در شهر رویایی پدیده مشهد قرار دارد، ایران کانتر مفتخر است که در اجرای فودکانتر رستوران مرسی پدیده همکاری داشته است. سنگ استفاده شده در این پروژه گرانیت ورده امپریال است که به دلیل رنگ سبز آن حس آرامش و نشاط را در محیط این رستوران برای مراجعه کنندگان فراهم میکند.


اجرای فود کانتر رستوران مرسی پدیده در مشهد

فود کانتر رستوران مرسی پدیده مشهد یکی از پروژه های شرکت افسانه سازان بود که توسط تیم متخصصین ایران کانتر انجام شده است. بعد از دریافت ایده ای که کارفرما برای رستوران می‌خواست شروع به طراحی آن کردیم، برای این پروژه باید از سنگی استفاده می‌شد که هم لوکس باشد هم مقاوم و با دوام، به همین علت تصمیم بر این شد که از سنگ گرانیت ورده امپریال با فراوری چرمی استفاده شود که بهترین گزینه برای فودکانتر بود. بعد از اینکه فودکانتر ساخته شد وقت آن رسید که محصول را به مشهد ببریم و آن را در محلی که کارفرما درخواست که نصب کنیم. نصب فود کانتر در مشهد، رستوران مرسی پدیده انجام شد و با رضایت کامل کارفرما این پروژه هم به پایان رسید.


سنگ گرانیت ورده امپریال چرمی برای فود کانتر رستوران مرسی پدیده

سنگ گرانیت ورده امپریال چرمی رنگ سبز سلطنتی دارد و برای کانترتاپ رستوران‌ها، رزرویشن هتل‌ها و دیگر مراکز یک انتخاب مناسب است. سنگ گرانیت ورده امپریال چرمی همانطور که از نامش پیداست از فرآوری چرمی استفاده می‌کند. سنگ گرانیت ورده امپریال چرمی برای فود کانتر رستوران مرسی پدیده یکی از بهترین گزینه ها بود، دلیل آن هم مقاومت بی نظیر این سنگ در برابر ضربه است. البته به دلیل اینکه این پروژه در پذیرش رستوران استفاده شده است باید سنگ مورد استفاده زیبایی فوق العاده ای هم داشته باشد که انتخاب سنگ ورده امپریال چرمی بهترین انتخاب بود.