ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

کانتر بار با سنگ کریستال الیگودرز سیلور

جناب آقای بیات


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

اجرا و نصب بار کانتر سرکار خانم اله قلی توسط تیم ایران کانتر انجام شده است. سنگ استفاده شده در بار کانتر سرکار خانم اله قلی توسط سنگ چینی کریستال الیگودرز سیلور انجام شده است.

نوع خدمت انجام شده

پیشخوان سنگی

موقعیت مکانی پروژه

تهران

پروژه‌های مشابه پروژه کانتر بار با سنگ کریستال الیگودرز سیلور

توضیحات تکمیلی پروژه کانتر بار با سنگ کریستال الیگودرز سیلور

اجرا و نصب بار کانتر جناب آقای بیات توسط تیم ایران کانتر انجام شده است. سنگ استفاده شده در بار کانتر جناب آقای بیات توسط سنگ چینی کریستال الیگودرز سیلور انجام شده است.


اجرا و نصب کانتر بار سنگی جناب آقای بیات در تهران

اجرا و نصب بار کانتر جناب آقای بیات در تهران انجام شده است. تیم ایران کانتر بعد از تحویل گرفتن پروژه شروع به مراحل ساخت محصول خواسته شده کرد و بعد از اتمام کار، کانتر بار سنگی را به تهران در همان محلی که جناب آقای بیات تعیین کردند ارسال کردند. بعد از اجرا کانتر بار سنگی نوبت به نصب آن در تهران در منزل جناب آقای بیات می‌رسد. صفر تا صد اجرا و نصب توسط ایران کانتر انجام شده و حالا پروژه کانتر بار سنگی جناب آقای بیات در تهران به پایان رسیده است.


سنگ چینی کریستال سیلور الیگودرز برای کانتر بار سنگی

سنگ چینی کریستال سیلور الیگودرز یک سنگ مقاوم است که مناسب استفاده در آشپزخانه و بدنه فضای داخلی است، از این سنگ می‌توانید برای اسلب دیوار خود استفاده کنید. معدن اصلی این سنگ در ایران قرار دارد. سنگ چینی کریستال سیلور الیگودرز یا همان چینی کریستال طوسی الیگودرز یک سنگ مقاوم با جذب آب پایین است، این سنگ سطحی صیقلی و براقی دارد که باعث زیبایی آن شده است. ترکیب رنگی سنگ سیلور الیگودرز از تنالیته طوسی تا سفید می‌باشد. این سنگ بهترین انتخاب برای استفاده در کانتر بار مورد نظر بود.