ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

اجرای روشویی

جناب آقای ارفع نیا


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

قسمت روشویی دستشویی پروژه آقای ارفع نیا توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ ازنا است.

نوع خدمت انجام شده

روشویی سنگی

تناسب سنگ با فضا

عالی

سنگ استفاده شده در پروژه

پروژه‌های مشابه پروژه اجرای روشویی

توضیحات تکمیلی پروژه اجرای روشویی

قسمت روشویی دستشویی پروژه آقای ارفع نیا توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ چینی کریستال ازنا است.


اجرای روشویی سنگی آقای ارفع نیا در تهران

پروژه روشویی سنگی شرکت آقای ارفع نیا در تهران، سعادت آباد انجام شده است. تیم ایران کانتر بعد از تحویل گرفتن پروژه شروع به مراحل ساخت محصول خواسته شده کرد و بعد از اتمام کار، روشویی سنگی را به تهران در همان محلی که شرکت افسانه سازان تعیین کردند ارسال کردند. بعد از اجرا روشویی سنگی نوبت به نصب روشویی سنگی در تهران می‌رسد. صفر تا صد اجرا و نصب توسط ایران کانتر انجام شده و حالا پروژه روشویی سنگی جناب آقای ارفع نیا در تهران به پایان رسیده است.


سنگ چینی کریستال ازنا برای صفحه کابینت آقای ارفع نیا

سنگ چینی کریستال ازنا یکی از سنگ های سفید خانواده چینی کریستال است که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سنگ بیشترین استفاده را در کف لابی هتل ها و روشویی سنگی دارد. با توجه به این که آقای ارفع نیا برای روشویی سنگی به دنبال یک سنگ ساده و جذاب بودند تصمیم بر این شد که از سنگ چینی کریستال ازنا استفاده می‌شود که ظاهری ساده و سفید دارد و با رنگ مشکی ترکیب بسیار فوق العاده ای ایجاد می‌کند. در آخر نتیجه کار بسیار جذاب شد همانطور که تصاویر آن را مشاهده می‌کنید.