ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

اجرای صفحه کابینت

جناب آقای حسینی نژاد


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

قسمت کانترتاپ پروژه آقای حسینی نژاد توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ چینی سایمان است.

نوع خدمت انجام شده

کانتر آشپزخانه سنگی

تناسب سنگ با فضا

عالی

سنگ استفاده شده در پروژه

پروژه‌های مشابه پروژه اجرای صفحه کابینت

توضیحات تکمیلی پروژه اجرای صفحه کابینت

قسمت کانترتاپ پروژه آقای حسینی نژاد توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ چینی کریستال سایمان است.


اجرای صفحه کابینت آقای حسینی نژاد در تهران

صفحه کابینت سنگی آقای حسینی نژاد در تهران انجام شده است. تیم ایران کانتر بعد از تحویل گرفتن پروژه شروع به مراحل ساخت محصول خواسته شده کرد و بعد از اتمام کار، صفحه کابینت سنگی را به تهران در همان محلی که آقای حسینی نژاد تعیین کردند ارسال کردند. بعد از اجرا صفحه کابینت نوبت به نصب صفحه کابینت سنگی در تهران در منزل آقای حسینی نژاد می‌رسد. صفر تا صد اجرا و نصب توسط ایران کانتر انجام شده و حالا پروژه صفحه کابینت سنگی آقای حسینی نژاد در تهران به پایان رسیده است.


سنگ چینی کریستال سایمان برای صفحه کابینت آقای حسینی نژاد

سنگ چینی کریستال سایمان یکی از محبوب‌ترین سنگ‎‌های چینی می‌باشد. این سنگ از معادن ایران استخراج می‌شود. سنگ چینی کریستال سایمان برای صفحه کابینت یکی از گزینه های مناسب است که اکثر خانه های ایرانی نیز از آن برای صفحه کابینت و سنگ جزیره خود استفاده کردند. باتوجه به طرح آشپزخانه و کابینت های منزل آقای حسینی نژاد تصمیمشون استفاده از سنگ چینی سایمان شد که برای آشپزخانه ایشان یک انتخاب فوق العاده بود. این سنگ قیمت بسیار مناسبی دارد و کیفیت آن هم بسیار بالاست و خیال شما از آن بابت راحت است.