ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

میز مدیریت مرسی پدیده

شرکت افسانه سازان


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

میز مدیریت افسانه سازان توسط تیم ایران کانتر انجام شده است. سنگ استفاده شده در میز مدیریت افسانه سازان توسط سنگ مرمر عسلی انجام شده است.

نوع خدمت انجام شده

میز اداری سنگی

تناسب سنگ با فضا

عالی

سنگ استفاده شده در پروژه

پروژه‌های مشابه پروژه میز مدیریت مرسی پدیده

توضیحات تکمیلی پروژه میز مدیریت مرسی پدیده

میز مدیریت شرکت افسانه سازان (رستوران مرسی پدیده، شعبه سعادت آباد) توسط تیم ایران کانتر انجام شده است. سنگ استفاده شده در میز مدیریت افسانه سازان توسط سنگ مرمر عسلی انجام شده است.


اجرای میز مدیریت افسانه سازان در سعادت آباد

پروژه میز مدیریت افسانه سازان در سعادت آباد انجام شد، این پروژه از کارفرما دریافت شد و در کارخانه به اجرای آن پرداختیم. استفاده از سنگ مناسب و طرح مناسب برای کارفرما بسیار اهمیت داشت و باید از سنگی استفاده می‌شد که هم زیبا باشد هم با کیفیت بسیار بالا بخاطر همین از سنگ مرمر عسلی این میز را ساختیم. بعد از اتمام اجرای میز مدیریت افسانه سازان، میز ساخته شده را به سعادت آباد بردیم تا نصب میز مدیریت را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم. بعد از قرار دادن میز مدیریت در محل مورد نظر پروژه به اتمام رسید.


سنگ مرمر عسلی برای میز مدیریت افسانه سازان

سنگ مرمر عسلی جزء سنگ های محبوب در بین مرمر ها است، این سنگ به دلیل ظاهر زیبایی که دارد در میز سنگی بسیار استفاده می‌شود، به خصوص میزهای اداری مانند میز کنفرانس و میز مدیریت. سنگ مرمر عسلی طرح موجداری دارد که درصورت استفاده شدن در حالت بوک مچ و فورمچ بهترین شکل ممکن را می‌گیرد. میز مدیریت افسانه سازان به صورت فورمچ ساخته شده است که در میز های مدیریت سنگی این میز جلوه بی نظیری دارد.