ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

اجرای صفحه کابینت

جناب آقای حسینی


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

قسمت کانترتاپ پروژه آقای حسینی توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ گرانیت کسپر چرمی است.

نوع خدمت انجام شده

کانتر آشپزخانه سنگی

تناسب سنگ با فضا

عالی

پروژه‌های مشابه پروژه اجرای صفحه کابینت

توضیحات تکمیلی پروژه اجرای صفحه کابینت

قسمت صفحه کابینت سنگی پروژه آقای حسینی توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ گرانیت کسپر صیقلی است.


اجرای صفحه کابینت آقای حسینی در تهران

صفحه کابینت سنگی آقای حسینی در تهران انجام شده است. تیم ایران کانتر بعد از تحویل گرفتن پروژه شروع به مراحل ساخت محصول خواسته شده کرد و بعد از اتمام کار، صفحه کابینت سنگی را به تهران در همان محلی که آقای حسینی تعیین کردند ارسال کردند. بعد از اجرا صفحه کابینت نوبت به نصب صفحه کابینت سنگی در تهران در منزل آقای حسینی می‌رسد. صفر تا صد اجرا و نصب توسط ایران کانتر انجام شده و حالا پروژه صفحه کابینت سنگی آقای حسینی در تهران به پایان رسیده است.


سنگ گرانیت کسپر (صیقلی) برای صفحه کابینت آقای حسینی

سنگ گرانیت کسپر (صیقلی) یکی از محبوب‌ترین سنگ‎‌های گرانیت می‌باشد. این سنگ از معادن ایران استخراج می‌شود. سنگ گرانیت کسپر برای صفحه کابینت بیشترین محبوبیت را دارد. این سنگ گزینه ایده‌آل برای صفحه کابینت و کانترتاپ است. ویژگی های منحصر به فرد سنگ گرانیت کسپر (صیقلی) برای صفحه کابینت شامل، جذب رطوبت بسیار پایین، مقاومت فشاری و سایشی بالا، ظاهری جذاب و لوکس و... است.