ایران کانتر

درباره ایران‌کانتر بیشتر بدانید!

درباره ایران‌کانتر بیشتر بدانید!

ما ایران کانتر هستیم

ایران‌کانتر با پیشینه‌ای ۱۵ ساله در امر اجرا سنگ‌های تزئینی ساختمانی و همچنین تولید ابزارهای سنگی و اجرای صدها پروژه‌ی ساختمانی و چندین رکورد در دنیا، با تیمی مجرب در خصوص تامین سنگ، طراحی، تولید، حمل و اجرا، بسته ی کاملی از خدمات سنگی را به مشتریان ارائه می‌نماید.میلیون ها سال زمان برای تشکیل یک معدن و میلیارد ها ریال هزینه برای استخراج سنگ طبیعی از آن هزینه می‌گردد. ایران کانتر برخود وظیفه می‌داند با تمام توان و ظرفیت تلاش کند تا سنگ، این موهبت الهی را با استعانت از مستعدترین طراحان و معماران موجود، در نهایت دقت و ظرافت مطابق زیبا ترین طرح اجرا کند تا به پاس الطاف خالق بزرگ، تابلوی زیبایی از مخلوقات بی نظیر او فراهم آورد. آری! مجموعه ما، تفکری کوچک در برابر خالق بزرگی است که فراتر از نگاه تجاری اقتصادی به عنصر سنگ با این معجزه الهی که آیه و نشانه مهمی از نشانه های خداوند قادر متعال است عشق بازی می‌کند و حتی المقدور تلاش میکند ذره ای از این گوهر گرانبها از بین نرود و تک تک قطعات آن در نهایت کیفیت در کمترین زمان با قیمتی مناسب در اختیار بشر قرار گیرد.
ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده!

ایران کانتر
مجموعه بزرگ ایران کانتر

چرا باید مارا انتخاب کنید؟

اگر به دنبال یک تجربه‌ی خدمات سنگ طبیعی بی‌نظیر هستید، ما در ایران‌کانتر آماده‌ایم تا شما را با تخصص و کیفیت خود آشنا کنیم. ایران‌کانتر مفتخر است که به عنوان یکی از پیشروهای حوزه سنگ‌های طبیعی شناخته میشود. در طول سال‌ها، ما به ارائه پروژه‌های بی‌شماری در زمینه‌های مختلف مرتبط با سنگ‌های طبیعی پرداخته‌ایم. از طراحی و اجرای پروژه‌های سنگی مسکونی گرفته تا پروژه‌های تجاری و عمومی، تخصص و تجربه‌ی ما در این زمینه مشهود است.

پرسنل مجرب و حرفه‌ای

کیفیت بالای خدمات

پاسخگویی همه روزه

محصولات متنوع

مروری بر پروژه‌های ایران‌کانتر

ایران‌کانتر مفتخر است که پروژه‌های بی‌شماری را در زمینه‌های مختلف انجام داده‌است. از طراحی‌های مدرن در پروژه‌های مسکونی گرفته تا اجرای پروژه‌های تجاری و عمومی، همه این پروژه‌ها با دقت و دانش بی‌نظیری انجام شده‌اند. مشتریان ما از طیف مختلف، از مالکان منازل کوچک تا شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، به ما اعتماد کرده‌اند.

500+

پروژه موفق

100+

پروژه درحال انجام

50+

پروژه ملی

100+

پروژه اداری

250+

پروژه مسکونی

50+

پروژه هتل و رستوران

تیم ما در ایران‌کانتر

ما در ایران‌کانتر سعی کرده ایم متخصص‌ترین افراد را حوزه‌های مختلفی که با آن درگیر هستیم از مرحله تولید تا اجرا به کار بگیریم، زیرا تمرکز ما بر روی ارائه خدمات با کیفیت و نزدیک کردن پروژه نهایی به ایده‌آل ذهنی مشتریان عزیز ایران‌کانتر است.

علی طوسی
علی طوسیبنیان‌گذار
علی طوسی
محسن اکبری وفا
محمد سلگی
امیر خاکساری
حسن لقمانی
حسام احمدی
حسن حسینی
مینا فرشباف
میثم معصومی
نرگس گل محمدی
علی قاریان