ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

اجرای صفحه کابینت

سرکار خانم کامل


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

قسمت کانترتاپ پروژه سرکار خانم کامل توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ گرانیت فیروزه ای است.

نوع خدمت انجام شده

کانتر آشپزخانه سنگی

تناسب سنگ با فضا

عالی

سنگ استفاده شده در پروژه

پروژه‌های مشابه پروژه اجرای صفحه کابینت

توضیحات تکمیلی پروژه اجرای صفحه کابینت

قسمت کانتر آشپزخانه پروژه سرکار خانم کامل توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ گرانیت فیروزه ای است.


اجرای صفحه کابینت خانم کامل در تهران

صفحه کابینت سنگی سرکار خانم کامل در تهران انجام شده است. بعد از اینکه پروژه از کارفرما دریافت شد و سنگ مورد نظرشان را انتخاب کردند، بعد از اینکه پروژه توسط تیم طراحی به صورت 3 بعدی طراحی شد به کارفرما ارسال کردیم و بعد از تایید و رضایت ایشان از طرح مورد نظر شروع به انجام پروژه کردیم. صفحه کابینت سنگی در کارخانه ساخته شد و بعد از اتمام کار رفتیم سراغ نصب آن در محل مورد نظر، صفحه کابینت را کارخانه به منزل خانم کامل منتقل کردیم و تیم متخصصین نصب ایران کانتر بدون هیچ مشکلی این پروژه را نصب کردند و پروژه به پایان رسید.


سنگ گرانیت فیروزه ای برای صفحه کابینت خانم کامل

سنگ گرانیت فیروزه ای از معادن ایران استخراج می‌شود و رنگ سبز دارد، از این سنگ بیشتر در کانترتاپ، صفحه کابینت سنگی و نمای دیوار استفاده می‌شود. سنگ گرانیت فیروزه ای تنالیته رنگی سبز دارد. سنگ گرانیت فیروزه ای بعد از مشورت های بسیار با کارفرما برای این پروژه انتخاب شد. این سنگ در کنار مقاومت و طول عمر بسیار بالایی که دارد، طرحی جنگلی دارد که حس آرامش، طراوت و طبیعت را به محیط منتقل می‌کند.