ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

اجرای صفحه کابینت

جناب آقای جعفری


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

قسمت صفحه کابینت پروژه آقای جعفری توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ نی ریز است.

نوع خدمت انجام شده

کانتر آشپزخانه سنگی

تناسب سنگ با فضا

عالی

سنگ استفاده شده در پروژه

پروژه‌های مشابه پروژه اجرای صفحه کابینت

توضیحات تکمیلی پروژه اجرای صفحه کابینت

قسمت صفحه کابینت پروژه آقای جعفری توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ چینی کریستال نی ریز تیره است.


اجرای صفحه کابینت آقای جعفری در تهران

صفحه کابینت سنگی آقای جعفری در تهران انجام شده است. تیم ایران کانتر بعد از تحویل گرفتن پروژه شروع به مراحل ساخت محصول خواسته شده کرد و بعد از اتمام کار، صفحه کابینت سنگی را به تهران در همان محلی که آقای جعفری تعیین کردند ارسال کردند. بعد از اجرا صفحه کابینت نوبت به نصب صفحه کابینت سنگی در تهران در منزل آقای جعفری می‌رسد. صفر تا صد اجرا و نصب توسط ایران کانتر انجام شده و حالا پروژه صفحه کابینت سنگی آقای جعفری در تهران به پایان رسیده است.


سنگ چینی کریستال نی ریز تیره برای صفحه کابینت آقای جعفری

سنگ چینی کریستال نیریز تیره یکی از انواع سنگ چینی کریستال نیریز است که ظاهری تیره تر و رگه های بیشتری دارد. این سنگ بسیار مقرون به صرفه است و از کیفیت مناسبی برخوردار است که رضایت اکثر خریداران را جلب کرده است. سنگ چینی کریستال نی ریز تیره برای صفحه کابینت یکی از گزینه های مناسب است که اکثر خانه های ایرانی نیز از آن برای صفحه کابینت و سنگ جزیره خود استفاده کردند. باتوجه به طرح آشپزخانه و کابینت های منزل آقای جعفری تصمیم‌شان استفاده از سنگ چینی نیریز تیره شد که برای آشپزخانه ایشان یک انتخاب فوق العاده بود. این سنگ قیمت بسیار مناسبی دارد و کیفیت آن هم بسیار بالاست و خیال شما ازآن بابت راحت است.