ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

اجرای صفحه کابینت

سرکار خانوم کتوبی


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

قسمت صفحه کابینت پروژه خانم کتوبی توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ ازنا است.

نوع خدمت انجام شده

کانتر آشپزخانه سنگی

تناسب سنگ با فضا

عالی

سنگ استفاده شده در پروژه

پروژه‌های مشابه پروژه اجرای صفحه کابینت

توضیحات تکمیلی پروژه اجرای صفحه کابینت

قسمت صفحه کابینت پروژه خانم کتوبی توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ چینی کریستال ازنا است.


اجرای صفحه کابینت خانم کتوبی در تهران

صفحه کابینت سنگی خانم کتوبی در تهران انجام شده است. تیم ایران کانتر بعد از تحویل گرفتن پروژه شروع به مراحل ساخت محصول خواسته شده کرد و بعد از اتمام کار، صفحه کابینت سنگی را به تهران در همان محلی که خانم کتوبی تعیین کردند ارسال کردند. بعد از اجرا صفحه کابینت نوبت به نصب صفحه کابینت سنگی در تهران در منزل خانم کتوبی می‌رسد. صفر تا صد اجرا و نصب توسط ایران کانتر انجام شده و حالا پروژه صفحه کابینت سنگی خانم کتوبی در تهران به پایان رسیده است.


سنگ چینی کریستال ازنا برای صفحه کابینت خانم کتوبی

سنگ چینی کریستال ازنا یکی از سنگ های سفید خانواده چینی کریستال است که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سنگ بیشترین استفاده را در کف لابی هتل ها دارد. سنگ چینی کریستال ازنا برای صفحه کابینت یکی از گزینه های مناسب است که اکثر خانه های ایرانی نیز از آن برای صفحه کابینت و سنگ جزیره خود استفاده کردند. باتوجه به طرح آشپزخانه و کابینت های منزل خانم کتوبی تصمیم به استفاده از سنگ چینی ازنا شد که برای آشپزخانه ایشان یک انتخاب فوق العاده بود. این سنگ قیمت بسیار مناسبی دارد و کیفیت آن هم بسیار بالاست و خیال شما از آن بابت راحت است.