ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر
ایران کانتر

اجرای روشویی

جناب آقای آکند


4.5

(امتیاز 4 کاربر)

قسمت روشویی پروژه آقای آکند توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ پرشین اسکاتو است.

نوع خدمت انجام شده

روشویی سنگی

تناسب سنگ با فضا

عالی

سنگ استفاده شده در پروژه

پروژه‌های مشابه پروژه اجرای روشویی

توضیحات تکمیلی پروژه اجرای روشویی

قسمت روشویی سنگی پروژه آقای آکند توسط ایران کانتر انجام شده است. این پروژه در تهران انجام شد و سنگ استفاده شده، سنگ چینی کریستال پرشین اسکاتو است.


اجرای روشویی سنگی آقای آکند در تهران

پروژه روشویی سنگی شرکت افسانه سازان (رستوران مرسی پدیده، شعبه اریکه ایرانیان) در تهران، سعادت آباد انجام شده است. تیم ایران کانتر بعد از تحویل گرفتن پروژه شروع به مراحل ساخت محصول خواسته شده کرد و بعد از اتمام کار، روشویی سنگی را به سعادت آباد در همان محلی که شرکت افسانه سازان تعیین کردند ارسال کردند. بعد از اجرا روشویی سنگی نوبت به نصب روشویی سنگی در سعادت آباد در رستوران مرسی پدیده شرکت افسانه سازان می‌رسد. صفر تا صد اجرا و نصب توسط ایران کانتر انجام شده و حالا پروژه روشویی سنگی شرکت افسانه سازان در سعادت آباد به پایان رسیده است.


سنگ چینی کریستال پرشین اسکاتو برای روشویی سنگی آقای آکند

سنگ کریستال پرشین اسکاتو یک رنگ سفید با رگه های نازک مشکی است، این سنگ باتوجه به رنگی که دارد بسیار مناسب برای آشپزخانه ها مدرن و نئوکلاسیک هستند.این سنگ گزینه ایده‌آل برای تمام بخش های خانه و محیط کار است. سنگ چینی کریستال پرشین اسکاتو مقاومت بسیار بالایی در برابر خط و خش و ضربه دارد البته دلیل اصلی محبوب بودن سنگ هم همین ویژگی فوق العاده این سنگ است.