ایران کانتر
سنگ مرمریت امپرادور روشن (لایت)
قیمت سنگ مرمریت امپرادور روشن (لایت)
ایران کانتر
ایران کانتر

سنگ مرمریت امپرادور روشن (لایت)

LIGHT EMPERADOR MARBLE


4.5

(امتیاز 40 کاربر)

سنگ مرمریت امپرادور لایت (روشن) یک سنگ وارداتی می‌باشد، این سنگ از کشور ترکیه وارد ایران می‌شود و گزینه مناسبی برای استفاده در کف پذیرایی و آشپزخانه است.

محدوده قیمت هر متر مربع:

1،500،000

ملیت یا خاستگاه:

ترکیه

کاربرد ها:

کف فضاهای مسکونیکف فضاهای اداریبدنه فضاهای داخلیمحصولات دکوراتیوانواع پله داخلی(معلق، دوبلکس)انواع میزهای اداری

بررسی سنگ مرمریت امپرادور روشن (لایت) در یک نگاه

مقاومت سایشی

4

مقاومت فشاری

4

تخلخل

2

میزان جذب آب

2

مقاومت در برابر اسید

2

توضیحات تکمیلی سنگ مرمریت امپرادور روشن (لایت)

سنگ مرمریت امپرادور لایت (روشن) یک سنگ وارداتی می‌باشد، این سنگ از کشور ترکیه وارد ایران می‌شود و گزینه مناسبی برای استفاده در کف پذیرایی و آشپزخانه است. تنالیته گرم سنگ مرمریت امپرادور لایت باعث شده که صدرنشین انتخاب طراحان در طراحی‌های کلاسیک باشد.خرید سنگ مرمریت امپرادور روشن (لایت)

سنگ مرمریت امپرادور لایت سنگی بسیار مدرن است، این سنگ کاربردهای بسیار زیادی دارد به خصوص در میزهای سنگی. خرید سنگ مرمریت امپرادور لایت انتخابی به صرفه و جذاب است به دلیل این که این سنگ هم کیفیت و هم قیمتی مناسب دارد.


نکات مهم خرید سنگ مرمریت امپرادور لایت

وقتی می‌خواهید سنگ مرمریت امپرادور لایت خریداری کنید باید توجه زیادی به این موارد داشته باشید:

 1. کیفیت سنگ؛
 2. فرآوری استفاده شده در سنگ؛
 3. مقاوم سازی سنگ در برابر رطوبت.

این نکات را هنگام خرید در نظر داشته باشید.


قیمت سنگ مرمریت امپرادور لایت

قیمت سنگ مرمریت امپرادور لایت بر اساس موارد زیر تعیین می‌شود:

 1. اندازه سنگ؛
 2. کیفیت سنگ؛
 3. نوع فرآوری؛
 4. مقاوم سازی سنگ.

موارد بالا باعث تغییر قیمت سنگ مرمریت امپرادور لایت می‌شود.


فروش سنگ مرمریت امپرادور لایت

سنگ مرمریت امپرادور لایت جزو محصولاتی است که ممکن است در تهیه جنس با کیفیت آن دچار مشکل شوید و مرکز معتبری برای خرید و فروش سنگ مرمریت امپرادور لایت پیدا نکنید. شما می‌توانید برای خرید این محصول از ایران کانتر استفاده کنید تا محصولی با کیفیت تحویل بگیرید.


ویژگی های سنگ مرمریت امپرادور روشن (لایت)

سنگ مرمریت امپرادور لایت ویژگی های زیر را دارد:

 1. ساب پذیری بالا؛
 2. مقاومت مناسب در برابر فشار؛
 3. طرح ساده.

تنها بخشی از ویژگی های این سنگ را برای شما معرفی کردیم.


کاربردهای سنگ مرمریت امپرادور لایت

سنگ مرمریت امپرادور لایت را در فضاهای زیر استفاده کرد:

 • کف فضاهای مسکونی؛
 • کف فضاهای اداری؛
 • محصولات دکوراتیو؛
 • انواع پله داخلی(معلق، دوبلکس)؛
 • انواع میزهای اداری؛
 • بدنه فضاهای داخلی.

کاربردهای سنگ شامل مواردی هست که مشاهده کردید.


راهنمای خرید سنگ مرمریت امپرادور لایت

حالا که با کاربردهای سنگ مرمریت امپرادور لایت آشنا شدید بهتر است فضاهایی هم که مناسب استفاده از این سنگ نیستند را بدانید:

 1. مجاور مواد اسیدی؛
 2. نمای بیرونی.

با توجه به حساسیت های این سنگ توصیه می‌کنیم از سنگ مرمریت امپرادور لایت در مواردی که گفته شد استفاده نکنید.


سفارش سنگ مرمریت امپرادور لایت

برای سفارش سنگ مرمریت امپرادور لایت شما می‌توانید از طریق سایت یا شماره تماس 02191691606 با کارشناسان ایران کانتر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. با خرید از ایران کانتر شما از محصولی با کیفیت و قیمت مناسب برخوردار خواهید بود.


شهرت جهانی مرمریت امپرادور لایت

برخی از سنگ‌ها همچون مرمریت لاشتر (ایران) یا کریستال کارارا (ایتالیا) شهرت جهانی دارند. شهرتِ معدن کارارا باعث شده است که اکثر شرکت‌های تولید کاشی و سرامیک در دنیا، حداقل یک کد از تولیدات و محصولات خود را با نام (طرح کارارا) روانه بازار کنند. آیا می‌دانستید ساختمان اصلی شرکت اپل در آمریکا با مرمریت لاشتر ایران دیزاین شده است؟ مرمریت امپرادور لایت هم عضوی از همین خانواده است. سنگی با شهرت جهانی که شهرتش را مدیون بازاریابی قدرتمند بازرگانان کشور ترکیه است. تجار ترک به‌خوبی جایگاه این سنگ را در دنیا باز کرده و این متریال طبیعی را به معماران در اقصی نقاط دنیا معرفی کرده‌اند.


شیوه‌های واردات مرمریت امپرادور لایت

مرمریت امپرادور لایت به دو شیوه کوپ خام و اسلب فرآوری شده وارد کشور ایران می‌شود. این متریال طبیعی یا به صورت کوپ خام از مبدا کشور ترکیه وارد گردیده و در کارخانجات سنگبری داخلی فرآوری می‌شود، یا به صورت اسلب فرآوری شده از مبدا کشور ترکیه یا چین وارد ایران می‌گردد. یکی از مشخصه‌های فرآوری کشور چین، ضخامت پانزده میلی‌متری لایت امپرادور است. فرآوری سنگ در ضخامت مذکور، می‌تواند نقش بسزایی در کاهش وزن مرده ساختمان خصوصا در بلندمرتبه سازی‌‌ها داشته باشد. البته توصیه می‌گردد اگر قصد استفاده از این سنگ را در فضای کف دارید، از ضخامت دو سانت این سنگ استفاده کنید تا نگران کاهش یک الی سه میلیمتری ضخامت سنگ در فرآیند کف‌سابی نباشید.


بهترین کاربری مرمریت امپرادور لایت

مرمریت لایت امپرادور نیز مانند دیگر مرمریت ها، از این قانون مستثی نبوده و قابلیت استفاده در فضای خارجی ساختمان را ندارد. نکته بسیار مهم در مورد این سنگ، تخلخل‌های سوزنی سطح سنگ است که به خاطر ناچیز بودن فضای تخلخل (به اندازه نوک سوزن)، اپوکسی را در خود نگه نمی‌دارد و در مرحله ساب (یکی از مراحل فرآوری سنگ طبیعی) مجدد خالی می‌گردد. به همین دلیل استفاده از این سنگ در کف فضاهایی که با کفش تردد می‌شود مناسب نیست. تخلخل‌های سوزنی شکل سطح این سنگ، میزبان خوبی برای تجمع آلودگی و کثیفی بوده و ظاهر کار را خراب می‌کند. کف فضای مسکونی، بدنه فضاهای داخلی، پله‌های داخلی ساختمان همچون پله معلق یا دوبلکس و موارد مشابه اینچنینی بهترین کاربری‌ها برای لایت امپرادور است.