ایران کانتر

سفارش اجرای اسلب پشت تی وی + نصب و اجرای سنگ اسلب پشت تلویزیون

اسلب پشت تی وی خود را بدون هیچ محدودیتی انتخاب کنید! اسلب سنگ های طبیعی هیچ محدودیتی در طرح و رنگ ندارد، در بین سنگ های طبیعی تمام رنگ ها از سفید تا مشکی، همه طرح ها اعم از موج دار، ابر و بادی وجود دارد.

سفارش اجرای اسلب پشت تی وی + نصب و اجرای سنگ اسلب پشت تلویزیون

فرم سفارش اسلب پشت تی وی

چرا سفارش از ایران کانتر

پرسنل مجرب و حرفه‌ای

کیفیت بالای خدمات

پاسخگویی همه روزه

محصولات متنوع

پروژه های اسلب پشت تی وی ایران کانتر

اسلب پشت تی وی با سنگ بلک هورس چرمی

پرسش‌های متداول

من سنگ را خودم خریداری کردم و فقط میخواهم اسلب پشت تی وی را برایم نصب کنید، آیا امکان پذیر است؟

بله، ایران کانتر این خدمت را برای شما انجام می‌‎دهد.

آیا قبل از تولید سفارش می‌تونم محصول نهایی را ببینم؟

آیا هنگام نصب یا اجرای اسلب پشت تی وی امکان کثیف شدن اطراف هست؟

راهنمای سفارش اسلب پشت تی وی

اسلب پشت تی وی خود را بدون هیچ محدودیتی انتخاب کنید! اسلب سنگ های طبیعی هیچ محدودیتی در طرح و رنگ ندارد، در بین سنگ های طبیعی تمام رنگ ها از سفید تا مشکی، همه طرح ها اعم از موج دار، ابر و بادی وجود دارد. برای سنگ اسلب پشت تی وی بهتر است از سنگی استفاده کنید که حس قدرت و لاکچری بودن را به فضا ببخشد مانند سنگ های گرانیت که از همه نظر فوق العاده اند. بعد از نصب سنگ اسلب پشت تلویزیون خود دیگر فقط کافی است بنشینید و از این شکوه لذت ببرید. برای سفارش این اسلب پشت تی وی یا همان سنگ اسلب پشت تلویزیون فقط کافی است که به سنگ اسلب پشت تی وی که می‌خواهید فکر کنید و ایده خود را به ما بگید تا همان چیزی که در ذهن شماست را بصورت 3 بعدی طراحی کنیم و بعد از تایید شما وارد مرحله ساخت شویم. دست شما کامل باز است طرح‌تان را به ما بگویید ⭠ زیباترین سنگ را انتخاب کنید ⭠ سنگ اسلب پشت تی وی خود را دریافت کنید.


چرا اسلب پشت تی وی با سنگ طبیعی؟

حس طبیعت و طراوت: سنگ موجودی زیبا، زنده و تحسین‌ برانگیز است. موهبتی برگرفته از اعماق طبیعت که وجودش پیام‌آور طراوت و زندگی است. برای تشکیل هر معدن سنگ میلیون‌ها سال زمان نیاز است. اینکه میزبان یک تکه از طبیعت که عمری چند میلیون ساله دارد باشید، چه حسی را به شما منتقل می‌کند؟ سنگ، یک اثر هنری ماندگار است. پدیده‌ای که نقش و نگارش نشانه‌ای از لطافت خالق بزرگ بوده و بندهای تار و پودش، حامل اسرار خلقت این کره خاکی است.

حرارت تاثیری بر روی سنگ طبیعی ندارد: حرارت اثر چندانی روی سنگ‌های طبیعی ندارد. سنگ در مسیر خلقتش سختی و چالش‌های فراوانی را تحمل کرده است. گرانیت، محصول سرد شدن مواد مذاب آتش‌فشان‌هاست. مرمر، محصول تحمل حرارت ناشی از رانش‌های زمین و کریستال محصول تحمل میلیون‌ها سال فشار هنگفت لایه‌های پوسته زمین بوده است.

خط نمی‌افتد: اطراف ما پر از لوازم فلزی و تیز است. اگر هنگام انتخاب متریال سنگ اسلب به مقاومت سایشی آن بی‌توجه باشید، مقدمات نابودی زمان و سرمایه‌ی خود را فراهم کرده‌اید! از بدیهی‌ترین مشخصات گرانیت، مقاومت بالای آن در برابر خط‌ و خش است. نگران نباشید! اگر جسم تیزی به کفش شما چسبیده باشد و روی سنگ گرانیت بکشید هیچ خطی روی آن نمی‌افتد. البته سنگ اسلب برای تی وی وال می‌تواند از هر سنگی باشد چون در معرض آسیب یا مواد شوینده نیست.

کیفیت: اصالت و کیفیت یک کالا، همیشه دغدغه مشتریان در تمام حوزه‌ها بوده است. اگر یک کالایی در دو منطقه با دو قیمت متفاوت وجود داشته باشد، برای اطمینان از اصالت کالا، از فروشگاه معتبرتر (حتی گران‌تر!) خرید خواهیم کرد. در همه جای دنیا از سنگ به‌ عنوان یک متریال لوکس و با اصالت یاد می‌شود.

طول عمر بالا: ما نبوده‌ایم و سنگ بوده است. ما نباشیم و سنگ خواهد بود. در همه جای دنیا از ماشین ژاپنی به‌ عنوان یک کالای با اصالت، کم استهلاک و بادوام یاد می‌کنند. خواص فیزیکی و شیمیایی سنگ، گویای دوام و استحکام آن است. یادمان نرفته که هر سنگی قابلیت استفاده در هر فضایی را ندارد.

برگشت به روز اول: از مهم‌ترین ویژگی سنگ، قابلیت ریکاوری و بازگشت به روز اول است. اگر سنگ شما آسیب ببیند مثلا اسید روی آن ریخته شود یا سنگ ضربه بخورد و لبه آن بپرد شما آن را می‌توانید به روز اول برگردانید.

لوکس بودن: از گذشته تا به الان سنگ های طبیعی به عنوان لاکچری ترین نوع متریال محسوب می‌شوند، خانه ای را تصور کنید که تی وی وال آن از اسلب سنگ طبیعی ساخته شده باشد، بسیار لوکس‌تر است از خانه‌ای که از سنگ اسلب استفاده نکرده است. سنگ های طبیعی حس قدرت و لوکس بودن را در محیط چندین برابر می‌کنند.


مراحل تهیه اسلب پشت تی وی سفارشی

برای تهیه سنگ اسلب پشت تی وی سفارشی مراحل زیر را طی خواهید کرد:

  1. گرفتن طرح دلخواه شما؛
  2. نقشه برداری از محیط؛
  3. ترسیم طرح اسلب پشت تلویزیون؛
  4. تامین سنگ؛
  5. تولید و مونتاژ؛
  6. حمل و نقل؛
  7. نصب و اجرا.

در ادامه بصورت کامل مراحل انجام پروژه را برای شما شرح می‌دهیم:


گرفتن طرح دلخواه شما:

اولین مرحله که برای سفارش اسلب پشت تی وی شما باید انجام دهید، این است که ایده خود را مطرح کنید. فقط کافی است که یک ایده در ذهن خود داشته باشید و با ما راجب آن صحبت کنید. البته اگر طرح خاصی هم فعلا مد نظرتان نیست می‌توانید پروژه های انجام شده ما را مشاهده کنید یا حتی اگر تصویری از اسلب مورد نظر خود دارد برای ما بفرستید و ما ادامه فرایند را انجام دهیم. بصورت کلی شما در انتخاب طرح دستتان باز است فقط کافی است ایده خود را به ما بگویید، همین.


نقشه برداری از محیط:

تیم ایران کانتر برای انجام پروژه بعد از اینکه طرح شما را گرفت، از محیط انجام پروژه نقشه برداری می‌کند تا هیچ خطایی درکار نباشد و به بهترین شکل این کار انجام شود. کارشناسان متخصصان نقشه برداری ما با سال ها تجربه موفق محیط را کامل بررسی می‌کنند تا هیچ‌گونه خطایی در کار نباشد و موقع نصب هیچگونه مشکلی بوجود نیاید.


ترسیم طرح اسلب پشت تی وی:

در ایران کانتر هیچ محدودیتی برای انتخاب طرح اسلب پشت تی وی نخواهید داشت فقط کافی است، طرحی که در ذهن دارید را با ما در میان بگذارید تا سفارش شما تولید و ارسال شود. البته بعد از اینکه شما ایده خود را مطرح کنید ابتدا ایده شما بصورت 3 بعدی طراحی می‌شود و اگر همان طرح مورد نظرتان بود خدمت طراحی می‌شود و برای شما ارسال می‌شود و در آخر در محل مورد نظر شما نصب می‌شود؛ اگر هم طرح مورد نظرتان نبود ایده شما دوباره باز طراحی می‌شود تا همان اسلب پشت تی وی که در ذهن شما هست را تحویل شما دهیم، البته حتی اگر از ایده‌ای که داشتید پشیمان شدید و جذابیت مورد نظر را در طرح تان پیدا نکردید می‌توانید باز یک ایده جدید برای ما بفرستید تا طرح جدید را ترسیم کنیم و برایتان بفرستیم تا به طرح دلخواه‌تان برسید.


تامین سنگ:

ما مفتخریم که گسترده ترین مجموعه سنگ های اسلب پشت تی وی را در بازار عرضه کنیم. از سنگ های لوکس و خاص مانند مرمر و گرانیت گرفته تا سنگ های اقتصادی و باکیفیت مانند تراورتن، مرمریت و چینی کریستال، می توانید با هر سلیقه و بودجه ای، سنگ مورد نظر خود را از میان نمونه های ما انتخاب کنید. هر سنگ ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که بر اساس این ویژگی ها کاربردهای مختلفی دارند. برای مشاهده سنگ های ما به صفحه خرید سنگ اسلب مراجعه کنید، در این صفحه شما به تمامی سنگ های طبیعی دسترسی خواهید داشت و فقط کافی است روی سنگ مورد نظر کلیک کنید تا کاربردها و مزایا آن را مشاهده کنید.


تولید و مونتاژ:

بعد از انتخاب طرح و سنگ مورد نظر توسط شما، تیم ما شروع به انجام طراحی و ساخت اسلب تی وی وال شما می‌کند و در اسرع وقت محصول را برای شما ارسال می‌کند. شما بصورت کامل می‌توانید در فرایند تولید و مونتاژ محصول حضور داشته باشید. شما از ابتدای پروژه تا انتهای پروژه می‌توانید با ما همراه باشید؛ یکی از خدمات ما این است که شما می‌توانید خودتان بصورت کامل در تولید اسلب پشت تلویزیون با همراه شوید و بصورت کامل از صفر تا صد پروژه نظارت داشته باشید. فقط کافی است به کارخانه بیایید و خودتان از نزدیک تمام فرآیند را مشاهده کنید.


حمل و نقل:

حمل و نقل اسلب پشت تی وی شما بصورت کامل توسط تیم ایران کانتر انجام خواهد شد. فقط کافیست آدرس خود را بفرستید تا خدمت را در خانه خود دریافت کنید و خیالتان از بابت این موضوع کامل راحت باشد. همچنین هیچ نگرانی بابت آسیب دیدن اسلب هنگام حمل و نقل نداشته باشید اگر حتی یک خط کوچک روی اسلب شما بیفتد ما برای شما اسلب را تعویض خواهیم کرد. چنانچه حمل و تخلیه توسط کارفرمای عزیز انجام گردد، مسئولیتی متوجه مجموعه نخواهد بود. همچنین کرایه نقل و انتقالات داخلی (حمل اسلب از محل کارخانه به مجموعه ایران کانتر) برعهده کارفرما محترم می‌باشد.


نصب و اجرا:

در مرحله نصب و اجرا اسلب پشت تلویزیون شما را در همان محلی که می‌خواستید به بهترین شکل ممکن قرار خواهیم داد و از این پس می‌توانید از این محیط زیبا لذت ببرید. به دلیل اینکه قبل از انجام پروژه نقشه برداری انجام شده است در این قسمت هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. بعد از نصب شدن اسلب روی پشت تی وی و رضایت شما این مرحله هم به پایان می‌رسد ولی ما هنوز هم با شما هستیم و در صورت هرگونه مشکل ما در کنار شماییم فقط کافیست با ما تماس بگیرید.


خدمات پس از فروش اسلب پشت تی وی

پس از اینکه شما اسلب پشت تی وی خود را سفارش دادید و محصول را دریافت کردید تازه کار ما شروع می‌شود. پس از تحویل محصول مورد نظر شما ایران کانتر خدمات پس از فروش شما را برای شما فعال می‌کند. خدمات پس از فروش مانند پولیش کردن سنگ یا همان نانو کردن است که باعث براق‌تر شدن سنگ می‌شود.


تعرفه و محاسبه قیمت اسلب پشت تی وی سفارشی

قیمت اسلب پشت تی وی سفارشی برای اساس نوع سنگ استفاده شده و میز سنگ استفاده شده محاسبه می‌شود. البته سختی کار طرح مورد نظر نیز در تعرفه قیمت اسلب پشت تی وی تاثیر گذار است.