ایران کانتر

سفارش میز ناهار خوری سنگی + نصب و اجرای میز ناهار خوری سنگی

میز ناهار خوری سنگی یکی از انواع مدل های میز ناهار خوری محسوب می‌شود که در ساخت آن از سنگ طبیعی استفاده شده باشد، البته می‌توان از ترکیب سنگ با دیگر مواد مانند چوب، فلز یا حتی شیشه استفاده کرد.

سفارش میز ناهار خوری سنگی + نصب و اجرای میز ناهار خوری سنگی

فرم سفارش میز ناهار خوری سنگی

چرا سفارش از ایران کانتر

پرسنل مجرب و حرفه‌ای

کیفیت بالای خدمات

پاسخگویی همه روزه

محصولات متنوع

پروژه های میز ناهار خوری سنگی ایران کانتر

میز ناهار خوری با سنگ چینی کریستال ازنا

پرسش‌های متداول

من سنگ را خودم خریداری کردم و فقط میخواهم میز ناهار خوری سنگی را برایم تولید کنید، آیا امکان پذیر است؟

بله، ایران کانتر این خدمت را برای شما انجام می‌‎دهد.

آیا قبل از تولید سفارش می‌تونم محصول نهایی را ببینم؟

آیا هنگام نصب یا اجرای میز ناهار خوری سنگی امکان کثیف شدن اطراف هست؟

راهنمای سفارش میز ناهار خوری سنگی

میز ناهار خوری سنگی یکی از انواع مدل های میز ناهار خوری محسوب می‌شود که در ساخت آن از سنگ طبیعی استفاده شده باشد، البته می‌توان از ترکیب سنگ با دیگر مواد مانند چوب، فلز یا حتی شیشه استفاده کرد. حتی می‌توانید پایه های میز خود را از فلز استفاده کنید و روی میز را سنگ کنید. اگر به دنبال این هستید از یک متریال خوب برای میز ناهار خوری خود استفاده کنید بهترین گزینه سنگ طبیعی است، بصورت خلاصه فقط اگر بخواهیم چند مورد از مزایا آن را نسبت به دیگر متریال ها بگوییم مقاومت بسیار بالایی است که دارد. اکثر سنگ های طبیعی مثل گرانیت را نمی‌توان خط انداخت در این حد که گرانیت را سختترین ماده جهان بعد از الماس می‌دانند. میز ناهار خوری سنگی به دلیل اینکه از سنگ طبیعی ساخته می‌شود بیشترین تنوع رنگ و مدل را دارد به این صورت که شما هیچ محدودیتی نخواهید داشت برای اینکه طرح مورد نظرتان که در ذهن خود دارید اجرایی کنید، به عبارت دیگر فقط کافی است که فکر کنید به میز ناهار خوری خود و ایده خود را به ما بگید تا همان چیزی که در ذهن شماست را بصورت 3 بعدی طراحی کنیم و بعد از تایید شما وارد مرحله ساخت شویم. دست شما کامل باز است طرح تان را به ما بگویید ⭠ زیبا ترین سنگ را انتخاب کنید ⭠ میز ناهار خوری سنگی خود را دریافت کنید.


چرا میز ناهار خوری سنگی؟

حس طبیعت و طراوت: سنگ موجودی زیبا، زنده و تحسین‌ برانگیز است. موهبتی برگرفته از اعماق طبیعت که وجودش پیام‌آور طراوت و زندگی است. برای تشکیل هر معدن سنگ میلیون‌ها سال زمان نیاز است. اینکه میزبان یک تکه از طبیعت که عمری چند میلیون ساله دارد باشید، چه حسی را به شما منتقل می‌کند؟ سنگ، یک اثر هنری ماندگار است. پدیده‌ای که نقش و نگارش نشانه‌ای از لطافت خالق بزرگ بوده و بندهای تار و پودش، حامل اسرار خلقت این کره خاکی است.

حرارت تاثیری بر روی سنگ طبیعی ندارد: حرارت اثر چندانی روی سنگ‌های طبیعی ندارد. سنگ در مسیر خلقتش سختی و چالش‌های فراوانی را تحمل کرده است. گرانیت، محصول سرد شدن مواد مذاب آتش‌فشان‌هاست. مرمر، محصول تحمل حرارت ناشی از رانش‌های زمین و کریستال محصول تحمل میلیون‌ها سال فشار هنگفت لایه‌های پوسته زمین بوده است.

خط نمی‌افتد: اطراف ما پر از لوازم فلزی و تیز است. اگر هنگام انتخاب سنگ میز ناهار خوری به مقاومت سایشی آن بی‌توجه باشید، مقدمات نابودی زمان و سرمایه‌ی خود را فراهم کرده‌اید! از بدیهی‌ترین مشخصات گرانیت، مقاومت بالای آن در برابر خط‌ و خش است. نگران نباشید! چاقو، چنگال و اجسام فلزی، تأثیری روی گرانیت ندارد. بدیهی است که مقاومت سایشی همه سنگ‌ها یکسان نیست و به عواملی همچون دانه‌بندی، سختی، کانی و موارد بسیاری بستگی دارد.

کیفیت: اصالت و کیفیت یک کالا، همیشه دغدغه مشتریان در تمام حوزه‌ها بوده است. اگر یک کالایی در دو منطقه با دو قیمت متفاوت وجود داشته باشد، برای اطمینان از اصالت کالا، از فروشگاه معتبرتر (حتی گران‌تر!) خرید خواهیم کرد. در همه جای دنیا از سنگ به‌ عنوان یک متریال لوکس و با اصالت یاد می‌شود.

طول عمر بالا: ما نبوده‌ایم و سنگ بوده است. ما نباشیم و سنگ خواهد بود. در همه جای دنیا از ماشین ژاپنی به‌ عنوان یک کالای با اصالت، کم استهلاک و بادوام یاد می‌کنند. خواص فیزیکی و شیمیایی سنگ، گویای دوام و استحکام آن است. یادمان نرفته که هر سنگی قابلیت استفاده در هر فضایی را ندارد.

برگشت به روز اول: از مهم‌ترین ویژگی سنگ، قابلیت ریکاوری و بازگشت به روز اول است. اگر سنگ شما آسیب ببیند مثلا اسید روی آن ریخته شود یا سنگ ضربه بخورد و لبه آن بپرد شما آن را می‌توانید به روز اول برگردانید.

لوکس بودن: از گذشته تا به الان سنگ های طبیعی به عنوان لاکچری ترین نوع متریال محسوب می‌شوند، خانه‌ای را تصور کنید که میز ناهار خوری آن از سنگ طبیعی ساخته شده باشد، بسیار لوکس‌تر است از خانه‌ای است که میز ناهار خوری شیشه ای یا چوبی دارد. سنگ های طبیعی حس قدرت و لوکس بودن را در محیط چندین برابر می‌کنند.


مراحل تهیه میز ناهار خوری سنگی سفارشی

برای تهیه میز ناهار خوری سنگی سفارشی مراحل زیر را طی خواهید کرد:

  1. گرفتن طرح دلخواه شما؛
  2. ترسیم طرح میز ناهار خوری سنگی؛
  3. تامین سنگ؛
  4. تولید و مونتاژ؛
  5. حمل و نقل؛

در ادامه بصورت کامل مراحل انجام پروژه را برای شما شرح می‌دهیم:


گرفتن طرح دلخواه شما:

اولین مرحله که برای سفارش میز ناهار خوری سنگی شما باید انجام دهید، این است که ایده خود را مطرح کنید. فقط کافی است که یک ایده در ذهن خود داشته باشید و با ما راجب آن صحبت کنید. البته اگر طرح خاصی هم فعلا مد نظرتان نیست می‌توانید پروژه های انجام شده ما را مشاهده کنید یا حتی اگر تصویری از میز مورد نظر خود دارد برای ما بفرستید و ما ادامه فرایند را انجام دهیم. بصورت کلی شما در انتخاب طرح دستتان باز است فقط کافی است ایده خود را به ما بگویید، همین.


ترسیم طرح میز ناهار خوری سنگی:

در ایران کانتر هیچ محدودیتی برای انتخاب طرح میز ناهار خوری سنگی نخواهید داشت فقط کافی است، طرحی که در ذهن دارید را با ما در میان بگذارید تا سفارش شما تولید و ارسال شود. البته بعد از اینکه شما ایده خود را مطرح کنید ابتدا ایده شما بصورت 3 بعدی طراحی می‌شود و اگر همان طرح مورد نظرتان بود خدمت طراحی می‌شود و برای شما ارسال می‌شود و در آخر در محل مورد نظر شما نصب می‌شود؛ اگر هم طرح مورد نظرتان نبود ایده شما دوباره باز طراحی می‌شود تا همان میز ناهار خوری سنگی که در ذهن شما هست را تحویل شما دهیم، البته حتی اگر از ایده‌ای که داشتید پشیمان شدید و جذابیت مورد نظر را در طرح تان پیدا نکردید می‌توانید باز یک ایده جدید برای ما بفرستید تا طرح جدید را ترسیم کنیم و برایتان بفرستیم تا به طرح دلخواه‌تان برسید.


تامین سنگ:

ما مفتخریم که گسترده ترین مجموعه سنگ های میز ناهار خوری را در بازار عرضه کنیم. از سنگ های لوکس و خاص مانند مرمر و گرانیت گرفته تا سنگ های اقتصادی و باکیفیت مانند تراورتن، مرمریت و چینی کریستال، می توانید با هر سلیقه و بودجه‌ای، سنگ مورد نظر خود را از میان نمونه های ما انتخاب کنید. هر سنگ ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که بر اساس این ویژگی ها کاربردهای مختلفی دارند. برای مشاهده سنگ های ما به صفحه خرید سنگ اسلب مراجعه کنید، در این صفحه شما به تمامی سنگ های طبیعی دسترسی خواهید داشت و فقط کافی است روی سنگ مورد نظر کلیک کنید تا کاربردها و مزایا آن را مشاهده کنید. فقط توجه داشته باشید قیمت روی سنگ ها برای خرید سنگ به صورت اسلب است و برای میز ناهار خوری سنگی قیمت متفاوت است.


تولید و مونتاژ:

بعد از انتخاب طرح و سنگ مورد نظر توسط شما، تیم ما شروع به انجام طراحی و ساخت میز ناهار خوری سنگی شما می‌کند و در اسرع وقت محصول را برای شما ارسال می‌کند. شما بصورت کامل می‌توانید در فرایند تولید و مونتاژ محصول حضور داشته باشید. شما از ابتدای پروژه تا انتهای پروژه می‌توانید با ما همراه باشید؛ یکی از خدمات ما این است که شما می‌توانید خودتان بصورت کامل در تولید میز ناهار خوری سنگی با همراه شوید و بصورت کامل از صفر تا صد پروژه نظارت داشته باشید. فقط کافی است به کارخانه بیایید و خودتان از نزدیک تمام فرآیند را مشاهده کنید.


حمل و نقل:

حمل و نقل میز ناهار خوری سنگی شما بصورت کامل توسط تیم ایران کانتر انجام خواهد شد. فقط کافیست آدرس خود را بفرستید تا خدمت را در خانه خود دریافت کنید و خیالتان از بابت این موضوع کامل راحت باشد. همچنین هیچ نگرانی بابت آسیب دیدن میز ناهار خوری سنگی هنگام حمل و نقل نداشته باشید اگر حتی یک خط کوچک روی میز ناهار خوری سنگی شما بیفتد ما برای شما میز را تعویض خواهیم کرد. چنانچه حمل و تخلیه توسط کارفرمای عزیز انجام گردد، مسئولیتی متوجه مجموعه نخواهد بود. همچنین کرایه نقل و انتقالات داخلی (حمل اسلب از محل کارخانه به مجموعه ایران کانتر) برعهده کارفرما محترم می‌باشد.


خدمات پس از فروش میز ناهار خوری سنگی

پس از اینکه شما میز ناهار خوری سنگی خود را سفارش دادید و محصول را دریافت کردید تازه کار ما شروع می‌شود. پس از تحویل محصول مورد نظر شما ایران کانتر خدمات پس از فروش شما را برای شما فعال می‌کند. خدمات پس از فروش مانند پولیش کردن سنگ یا همان نانو کردن است که باعث براق‌تر شدن سنگ می‌شود.


تعرفه و محاسبه قیمت میز ناهار خوری سنگی سفارشی

قیمت میز ناهار خوری سنگی سفارشی برای اساس نوع سنگ استفاده شده و میز سنگ استفاده شده محاسبه می‌شود. البته سختی کار طرح مورد نظر نیز در تعرفه قیمت میز ناهار خوری سنگی تاثیر گذار است.